S.S.S
 

Etkinlik Fabrikam Nedir?

EtkinlikFabrikam herkesin kendi etkinliklerini/organizasyonlarını ınternet üzerinden tanıtabilecekleri ve etkinlik biletlerini organizasyonun büyüklüğü veya küçüklüğü farketmeden internetten satabilecekleri yeni nesil bir biletleme platformudur.

 

Etkinlik Fabrikam'dan bilet almak güvenli midir?

Evet, son derece güvenlidir. Etkinlik Fabrikam, Thawte 128 bit SSL sertifikası kullanır. Yani ödeme sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler ödeme esnasında şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez. Ayrıca Etkinlik Fabrikam, Türkiye'nin en yaygın ve güvenli online ödeme altyapılarından birine sahip olan Yapı Kredi Bankası Sanal POS'unu kullanmaktadır. Dünyada ödeme açasından en güvenli sistem olan Paypal ödeme sistemi de Etkinlik Fabrikam'da mevcuttur.


Nasıl Etkinlik Yaratırım?

Anasayfada bulunan etkinlik oluştur tuşuna basarak ve istenilen bilgileri girerek kolayca etkinlik oluşturabilirsiniz.

 

Web sitenizde etkinlik oluşturamadım, siz yardımcı olur musunuz?

Elbette, kullanıcı hesabınızı oluşturduktan sonra etkinlik bilgilerinizi bilet@etkinlikfabrikam.com'a gönderirseniz, sizin için etkinliğinizi biz oluşturabiliriz.


Grupfonlama Modeli Nedir?

Bu modeli detaylı bir şekilde öğrenmek için Grupfonlama modeli sayfamızdaki videomuzu izleyiniz.  Bu modelimiz çok yakında hayata geçecektir.

 

Etkinlik yarattıktan sonra katılımcılardan istenilecek bilgileri ben belirleyebilir miyim?

Etkinliğinizi oluşturduktan sonra Etkinliklerim sayfasına giderek listelenen etkinliğinizin yanında bulunan “Görüntüle” tuşuna basıp “Form Yarat” bölümünün altında bulunan seçeneklerden istediğinizi seçip katılımcıya sormak istediğiniz soruları çeşitlendirebilirsiniz. Etkinlik yaratıldıktan sonra isim, soyisim ve email otomatik olarak etkinlik sayfasındaki kayıt formunda gelecektir.

 

Yarattığım etkinliğin içeriğinde nasıl değişiklik yaparım?

“Etkinliklerim” menüsünde listelenen etkinliğinizin yanında yer alan “Düzenle” tuşuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak sayfada maksimum katılımcı miktarı belirlenmesi, satılacak bilet sayısının değiştirilmesi vs. gibi birçok değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Eğer etkinliğiniz için bilet satışı gerçekleşmiş ise düzenle yerine “Görüntüle” tuşuna basıp değişikliklerinizi girip tüm bilet alanlara otomatik olarak email atabilirsiniz. Daha detaylı değişikler için lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

Bilet fiyatlarına KDV dahil midir?

Evet, bilet fiyatlarına KDV dahildir. Etkinlik sahibi biletlerini satışa koyarken KDV oranını da üzerine eklemekle sorumludur. Etkinlik Fabrikam bu tür konular için sorumluluk kabul etmez. 


Bilet fiyatlarında değişiklik yapabilir miyim?

Hiçbir biletin henüz satılmamış olması halinde “Düzenle” tuşuna basıp bilet fiyatında değişikliğe gidebilirsiniz. Bilet satışı gerçekleşmiş etkinlikler için lütfen “Biletleri Yönet” tuşuna basıp, biletlerinizi buradan değiştiriniz.

 

Etkinliğime için kaç kişinin kayıt yaptırdığını veya bilet aldığını nasıl görebilirim?

“Etkinliklerim” menüsünde listelenen etkinliğinizin karşısında yer alan “Etkinlik Yönet” veya “Bilet Siparişleri” tuşlarına tıkladığınızda açılan sayfada tüm katılımcılarınızı ve kaç kişi olduklarını görebilirsiniz.

 

Yarattığım etkinliği nasıl silerim?

Bunun için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Katılımcılara hangi ödeme şekillerini sunabilirim?

Katılımcılarınıza Paypal ve Sanal POS ödeme çeşitlerini sunabilirsiniz.

 

Etkinlik Fabrikam hizmet bedeli oranı ne kadardır?

Etkinlik Fabrikamda etkinlik yaratmak ve bilet satmak ücretsizdir. Etkinlik Fabrikam satılan her bilet veya alınan her online kayıt üzerinden %7 hizmet bedeli almaktadır. Eğer etkinlik ücretsiz ise hiçbir bedel alınmamaktadır.

 

Etkinliğimin hasılatını ne zaman teslim alabilirim?

Elde ettiğiniz hasılatı KDV ve eğer varsa diğer vergiler de düşüldükten sonra, etkinliğinizin bitiş tarihini müteakip en fazla 5 iş günü içinde hesabınıza aktarıyoruz.

 

Ödemeleri nasıl alıyoruz?

Etkinlik Fabrikamda bulunan profil bilgileriniz içinde banka hesap bilgilerinizi ve hesabınızın IBAN numarasını girmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte paranızın transfer edilebilmesi için yasal faturalaşma adresinizi de profil bilgilerinizde belirtmeniz gerekmektedir. Fatura adresinin doğruluğunun kontrolü Etkinlik Fabrikamın sorumluluğunda değildir.

 

Rezervasyon kayıdını yapan kişileri etkinlik mekanı girişinde nasıl kontrol edebiliriz?

Etkinlik Fabrikam’da biletlerinizi ister mobil cihazlarla isterseniz de katılımcı listenizi basarak kontrol edebilirsiniz. Mobil cihazlarla kontrol sağlamak isteyenler iPhone ve Android uygulamalarımızı App Store ve Google Play Market üzerinden indirebilirler.

 

Etkinlik için rezervasyon yaptırdım ancak katılmaktan vazgeçtim. İptal edebilir miyim?

Etkinlik Fabrikam üzerinden olacak iptallerle ilgili şartlar kullanıcı sözleşmesinde belirtilmiştir. Bunlar dışında herhangi bir sebepten ötürü iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir.