Nasıl Çalışır?
 
1) Etkinlik Yaratın:
Etkinlik Yarat tuşuna basarak etkinliğinize ait tüm detayları belirtin ve birkaç dakika içinde kullanıcılarınızın görebileceği profesyonel etkinlik sayfanıza sahip olun.

2) Etkinliğinizin Tanıtımını Yapın:
Etkinlik sayfanızı sosyal ağlarda paylaşarak etkinliğinizi milyonlara duyurun!

3) Etkinlik girişinde gelenleri kolayca kontrol edin:
Etkinliğinize kimin geldiğini önceden bilin ve gelenleri kolayca kontrol edin. Mobil uygularımız sayesinde etkinlik girişlerinde biletleri kolayca kontrol edin. Mobil uygularımız aşağıda daha detaylı olarak açıklanmaktadır.

Mobil Uygulamalarımız:

Mobil uygulamalarımızı Android telefonlar için Google Play ve iphone telefonlar için iTunes'dan ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı kullanabilmek için öncelikle Etkinlik Fabrikam web sitesine üye olup kullanıcı hesabı oluşturmanız gereklidir.Mobil Uygulamaların Özellikleri:

Biletlerim bölümü: Bilet alanlar bu bölümden bilet aldıkları etkinlikler için QR kodlu biletlerini, etkinlik detaylarını, etkinliğin yeri ve saatini görüntüleyebilirler. Ayrıca bulundukları yerden etkinliğe nasıl gidileceğine dair yol tarifi alabilirler.

Etkinliklerim bölümü: Etkinlik sahipleri bu bölümden düzenledikleri tüm etkinlikler için katılımcı listesini görüntüleyebilir ve bu listeyi kendisine email olarak gönderebilir. Ayrıca etkinlik detaylarını görüntüleyebilir ve satın alınan biletleri 'biletleri kontrol et' tuşuna basıp etkinlik girişi sırasında biletlerin QR kodlarını okutarak kontrol edebilir.