Tiyatro ve Sergi
 

Tiyatro ve Sergi Biletlerinizi Etkinlik Fabrikam’dan kolayca satın! İşte avantajlarımız:

 

Tek Adımda Kimseyi Aramadan Anlaşmalar İmzalamadan Etkinliğinizin Biletlerini Satın!

Etkinliğinize katılan ve sayısı onları, yüzleri hatta binleri bulan katılımcılarınızın bilgi kaydını ve katılım ödemelerini birkaç dakika içinde kendi yarattığınız etkinlik sayfanızdan kolayca alın.

 

Web Sayfanıza Etkinliğinizin Butonunu Ekleyin

Eğer mevcut bir web sayfanız/siteniz var ise web sayfanıza sadece iki satır olan “Etkinlik Sayfasına Gidiş” butonu olarak görev yapacak bir HTML kod parçacığı ekleyebilirsiniz. Bu kodu aynı zamanda HTML emaillerinizin içerisine veya başka HTML görsellerinizin içerisine de ekleyebilirsiniz.

Eğer mevcut bir web sayfanız yok ise etkinliğinizi oluşturduktan sonra sizin için yaratılan web sayfasını kullanabilirsiniz.

 

Katılımcı Formuyla Katılımcılarınıza İstediğiniz Soruları Yöneltin

Yönetimi tamamiyle size ait olacak etkinlik sayfasnızda katılımcılarınıza aklınızdaki her soruyu yöneltebilirsiniz ve istediğiniz bilgileri sorabilirsiniz.

 

Katılımcılara Ödeme Kolaylığı

Katılımcılarınıza geniş bir ödeme yelpazesi şunun! Paypal ve Sanal POS ile kolayca ödeme alabilirsiniz.

 

Promosyon Yarat

Etkinlik Fabrikam’da eğer isterseniz teşvik amacıyla kupon yaratabilir ve bunu bilet alabilecek potansiyel müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu şekilde hem müşterilerinizi sevindirmiş hem de satışlarınızı arttırmış olursunuz.

 

Etkinliğini Tanıt

Etkinlik sayfasında bulunan sosyal medya tuşlarıyla kolayca etkinliğinizi sosyal medyada paylaşabilir veya istediğiniz kişilere email olarak yollayabilirsiniz.

 

Etkinliğe Giriş Kolaylığı

Kare kodlu olarak ürettiğimiz ve katılımcıların e-mail adreslerine gönderilen kayıt onay biletleri katılımcıların etkinliğe giriş belgeleri olarak kullanılabilecektir.

 

Kare Kodlu Kayıt Biletlerin Avantajları

Biletlerin üzerindeki kare kodlar sayesinde etkinlik girişlerinde hem sahtecilik engelleniyor hem de etkinlik girişlerinde giriş işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Katılımcıların çıktısını almış olduğu biletler veya katılımcıların akıllı telefonlarından okutulan kare kodlar, etkinlik ve aktivite girişlerinde mobil cihazlar ile kontrol edilerek girişlerdeki yoğunluk azaltılıyor.

 

Zaman Tasarrufu

Etkinlik öncesinde tek adımda kolayca alınacak kayıt ve ödemeler ile etkinlik girişlerindeki hızlı giriş işlemleri zamandan tasarruf sağlıyor.

 

Düşük Komisyon

Etkinlik Fabrikam olarak herhangi bir yazılım maliyeti veya sabit ücret olmaksızın, katılımcıların ödeme yaptığı her kayıt üzerinden sadece %7 oranında hizmet bedeli alıyoruz. Ücretsiz etkinliklerden ise bir hizmet bedeli almıyoruz.